برگزاری مجمع 98

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت ساختمانی توسعه رفاه پردیس برگزار و صورت های مالی شرکت تصویب شد.
در جلسه مجمع که یکم خرداد ماه سالجاری در محل دفتر مدیر عامل شرکت با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و سهامداران شرکت برگزار شد، پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی شرکت یادشده منتهی به 97/12/29 به تایید و تصویب مجمع رسید.
در جلسه مجمع یادشده آقای کهریزی مدیر عامل شرکت گزارش هیات مدیره را قرائت و توضیحاتی در خصوص موارد مطروحه بیان و به سوالات مجمع پاسخ داد. 
وی به تشریح عملکرد شرکت، اهداف آتی و پروژه های در دست اقدام پرداخت و از پروژه های اداره امور شعب کرمان، ساختمان درازکلا بابل، ساختمان شعبه مرکزی بانه، اداره امور شعب اصفهان، اداری-تجاری بلوار کشاورز و ساختمان زائرسرای مشهد مقدس ( هتل شمشاد) به عنوان پروژه های تکمیل شده و پروژه های مدیریت امور شعب منطقه یک تهران (قلهک)، سنگستان پاسارگاد و ساختمان شماره دو ولی عصر به عنوان پروژه های در دست اقدام نام برد.
ایشان همچنین افزود: پروژه های شعبه مرکزی و مهمانسرای دورود، بهسازی مجتمع رفاهی بابلسر در حال انجام و بلوارکشاورز ساری و شعبه مرکزی خمین از دیگر پروژه های در مرحله انعقاد قرارداد و شروع عملیات اجرایی هستند.

آقای کشوری رئیس اداره سرمایه گذاری و امور مجامع بانک نیز در جلسه مجمع به برنامه ریزی دقیق و پیگیری پروژه ها تا حصول نتیجه نهایی به منظور سودآوری شرکت تاکید کرد.
آقای حسنخانی رئیس مجمع شرکت ساختمانی توسعه رفاه پردیس نیز با تاکید بر، برآورده کردن انتظارات سهامداران مبنی بر سودآوری اظهار داشت: عملکرد شرکت مطلوب بوده است اما برای تامین حاشیه سود مطلوب نیاز به تلاش بیشتری است.
ایشان شرکت ساختمانی توسعه رفاه پردیس را دارای ظرفیت مناسب برای سودآوری برشمرد و اظهار داشت: شرکت ساختمانی در حال حاضر سودآوری مناسبی دارد و امیدوارم در سال آتی با توجه به حیطه کاری خود و با اتخاذ تصمیمات منطقی و سرمایه گذاری مناسب به سود آوری بیش از پیش دست یابد.
در انتهای جلسه مجمع، انتظارات سهامداران و تکالیف مجمع در سال آینده معین و قابل پیگیری اعلام شد.